Ruyada kar oldugunu gormek

Dinçer N.(43) - Ankara sordu : "Kesinlikle hazırlanmış en büyük rüya yorumu web sitesi burası. İki gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. ruyada kar oldugunu gormek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Ruyada kar oldugunu gormek, emniyetli olmaya, sevinmeye, sıcakkanlı yaşlı adama, arzuların yerine geleceğine, rahata, sağlıklı yaşamaya, ticari getirisi yüksek atılım gerçekleştireceğine, kolay elde edilen servete, mutlu yarınlara, mutluluğa kavuşmaya, yeminine sadık duracağına işaret eder. Bunlarla birlikte kıymet düşmesine, mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına, içinden çıkılması zor bir olayla yüzleşileceğine, hilekar kimseye, ticaret alanında kayba yorulur. Bazen de alimler şöyle derler ki: Bu rüya uğraş vererek kavuştuğu daha iyi bir hayata, zorlanarak umduğu iyiliğe, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu iyiliğe, zahmet çekerek özlediği şerefe yorulur.

"Ruyada kar oldugunu gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması ile ilgili bunları biliyor muydunuz

ruyada kar oldugunu gormek
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Ortalama bir insan yaşamının ortalama üçte birini, diğer bir deyişle ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Tabirlerin rehber nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Uyandıktan 10 dakika geçince %90ını hatırlamayız.

Yasal Uyarı: "Ruyada kar oldugunu gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.