Rüyada kabak

Abdurrahman C.(20) - Erzincan sordu : "Dün bir rüya gördüm. rüyada kabak açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada kabak, iyi sağlığını muhafaza etmeye, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya, özlemi duyulan bir mutluluğa, rızkın verimli olmasına, vefakar evlada, külfetsiz elde edilen kazanca, sözüne bağlı kalınacağına, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, düşkünlükten sıyrılmaya, güvende hissetmeye, sorunlardan uzak kalacağına yorulmaktadır. Bazen de üzüntü duymaya, sıkıntıya yaşantıya, zararlı bir tanıdığa, iş kaynaklı huzursuzluğa, parasal zarara yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan alimler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zamanla hasret duyduğu başarıya, zorlukların ardından hasret duyduğu müjdeye, verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu haysiyete, sıkıntı çekerek düşlediği beceriye işarettir.

"Rüyada kabak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi hakkında bilmedikleriniz

rüyada kabak
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Rüya yorumu yapılırken acele edilmemelidir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.