Rüyada kabak çekirdeği görmek islami

Nesil Ç.(45) - Kırşehir sordu : "iyi geceler, 1 gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada kabak çekirdeği görmek islami açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kabak çekirdeği görmek islami, ferahlamaya, büyük güce ermeye, verdiği sözünü yerine getireceğine, iyi bir birlikteliğe, merhametli eşe, zahmetsiz kazanılan ziynete, paraya gelecek fazlalığa, memuriyette makama geleceğine, sevineceğine, aşk hayatının iyi olacağına, isteklerin yerine geleceğine delalettir. Bir diğer yoruma göre de iyi hali yitirmeye, sıkıntılı hayata, kötü huylu kimse tarafından fenalık görmeye, ticaret alanında sıkıntıya, sağlığın tehlike altında olduğuna delalet eder. Bazı durumlarda da rüya yorumcuları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle birlikte kazandığı daha sağlıklı bir hayata, başarısızlıktan sonra kavuştuğu zafere, zahmet çekerek elde ettiği temiz rızka, zorlukla birlikte umduğu beceriye işarettir.

"Rüyada kabak çekirdeği görmek islami" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada kabak çekirdeği görmek islami
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler yaşarlar.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabak çekirdeği görmek islami" yazısı izinsiz kopyalanamaz.