Rüyada kabak çekirdeği görme

Hasibe A.(25) - Tekirdağ sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar burada bulunabiliyor ancak rüyada kabak çekirdeği görme açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada kabak çekirdeği görme, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, feraha kavuşmaya, getirili uğraşlara gireceğine, kazançlı yarınlara, sevince kavuşulacağına, tez zamanda duyulacak memnun edici değişimlere, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, aşk hayatında huzura, yüksek ticari kazançlara, mutlu olmaya, şana ulaşmaya delalettir. Nadiren de huzuru kaybetmeye, sırların açığa çıkmasına, acımasız bir düşmana, kötü bir durumla yüzyüze gelineceğine, sağlığın yitirileceğine işaret eder. Bir takım rüya alimleri dediler ki: Bu mağlubiyetten sonra kavuştuğu beceriye, sıkıntılarının sonunda beklediği berekete, zorlukların ardından ulaştığı itibarlı mertebeye, meşakkatle ümit ettiği hayra yorulmaktadır.

"Rüyada kabak çekirdeği görme" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi hakkında bilinmeyenler

rüyada kabak çekirdeği görme
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Yaklaşık bir insanın yaşamının tahmini üçte birini, farklı bir deyişle ortalama 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabak çekirdeği görme" yazısı izinsiz kopyalanamaz.