Ruyada kabak cekirdegi ekmek

Hatice K.(30) - Hatay sordu : "Hayırlı günler; ruyada kabak cekirdegi ekmek açıklayabilir misiniz? "

Ruyada kabak cekirdegi ekmek, sevince kavuşulacağına, mutluluğu bulmaya, yüksek şansa, manevi yükü olan tanıdığı birinden uzaklaşmaya, dostlarıyla gülmeye, feraha, aşk hayatının yolunda olduğuna, hayırlı işler yapacağına, sorunlardan uzak olacağına, şöhrete ermeye, özlemi duyulan bir ilişkiye yorulur. Olumsuz anlamda kötü niyetli bir amire, kötülükten emin olmaya, parasızlığa, üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, maddi sıkıntıya işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle derler: Görülen rüya sıkıntıları aşarak kazandığı refaha, meşakkatle birlikte hak ettiği başarıya, sıkıntı çekerek ümit ettiği hünere, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu haysiyete yorulur.

"Ruyada kabak cekirdegi ekmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile alakalı bunları biliyor musunuz

ruyada kabak cekirdegi ekmek
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan simalar hayatımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Ruyada kabak cekirdegi ekmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.