Ruyada kabak cekirdegi citlemek

Badel K.(25) - Samsun sordu : "Sayfalarınızı uzun bir süredir düzenli olarak inceliyorum. Bugün anlam veremediğim bir rüya gördüm. ruyada kabak cekirdegi citlemek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Ruyada kabak cekirdegi citlemek, mutlu olmaya, işte makama yükseleceğine, anlayışlı genç akrabaya, şöhrete kavuşmaya, özlemi duyulan bir kazanca, sağlığa, tez zamanda duyulacak sevindirici değişimlere, iyi uğraşlara, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, verdiği sözüne bağlı durulacağına, sevineceğine işarettir. Olumsuz yorum olarak zararlı bir yöneticiye, fenalığını göstermeyen yöneticiye, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına, çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına yorulur. Kimi alimler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte kavuştuğu servete, uzun süren çabaların sonunda kazandığı galibiyete, zorlukla birlikte kavuştuğu daha iyi bir hayata, ümitsizlikten sonra ümit ettiği nimete yorulmaktadır.

"Ruyada kabak cekirdegi citlemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi ile alakalı bunları biliyor musunuz

ruyada kabak cekirdegi citlemek
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Belirli bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya, büyük ve manevi bir alemdir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Ruyada kabak cekirdegi citlemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.