Rüyada kabak çalmak

Melek S.(24) - Ankara sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde yer buluyor ancak rüyada kabak çalmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kabak çalmak, ettiği yeminine bağlı olacağına, ilişkisinin iyi olacağına, kısa sürede alınacak mutlu edici haber duymaya, sevince kavuşulacağına, imrenilen bir kazanca, finansal yükü olan dosttan uzaklaşmaya, taleplerin hayata geçeceğine, ulaşılan güce, şöhrete kavuşulacağına, refah dolu geleceğe, sakin yaşayacağına yorulmaktadır. Ayrıca parasal kayba, ticaret sebebiyle sıkıntıya, üzüntü verecek sorunla yüzyüze gelineceğine, sıkıntılı yaşama, hilekar bir kişiye yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar dediler ki: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı mevkiye, başarısızlıktan sonra ümit ettiği beceriye, yardım alarak kavuştuğu daha iyi bir hayata, verdiği uğraşların sonunda elde ettiği varlığa yorulur.

"Rüyada kabak çalmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada kabak çalmak
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Tanımadığımız ülkelerin, bilmediğimiz insanların adlarını bildirir.
  • Bir çok hayvan üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar hayatımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabak çalmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.