Rüyada kabak böreği

Elif H.(36) - İstanbul sordu : "rüyada kabak böreği yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kabak böreği, huzura ermeye, verilen sözün tutulacağına, memuriyette mevkiye geleceğine, alın teriyle elde edilen ganimete, aşk hayatında mutluluğa, sağlıklı bir ömre, güzel talihe, vefalı evlada, bol kazanca, külfetsiz kazanılan ziynete, sevince yorulur. Olumsuz anlamda üzüntü duymaya, zorluğa düşmeye, cahil bir amire, ticaret sebebiyle üzüntüye, hoşnutsuz bir vaziyete düşmeye delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları dediler ki: Bu yenilgiden sonra kavuştuğu büyük güce, sıkıntı çekerek düşlediği rahatlığa, zorlukların sonrasında hak ettiği başarıya, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu ganimete yorulmaktadır.

"Rüyada kabak böreği" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada kabak böreği
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri endişedir. Negatif hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, emarelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen tuhaf durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada kabak böreği" yazısı izinsiz kopyalanamaz.