Rüyada kabak böreği görmek

Şeniz Y.(40) - İstanbul sordu : "rüyada kabak böreği görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kabak böreği görmek, işte mertebeye ulaşılacağına, sevince kavuşulacağına, yararlı uğraşlar yapacağına, güzel işler yapacağına, mutluluğu bulmaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, eşiyle sohbete, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, rahatlığa, kazançlı zamanlara, emniyetli yaşamaya delalettir. Bazen de korkuya gerçekleşmesine, korktuğu şeyden emin olunacağına, bencil bir yabancıya, ferahının bozulacağına, rahatı kaybetmeye delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Bu mağlubiyetten sonra kavuştuğu başarıya, sıkıntıyla istediği beceriye, bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği iyiliğe, umudunu kestikten sonra elde ettiği daha iyi bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada kabak böreği görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada kabak böreği görmek
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da kapalı olarak gelecekte mesajlar görülür.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabak böreği görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.