Rüyada kabak bitkisi

Burhan E.(38) - Bursa sordu : "iyi akşamlar; rüyada kabak bitkisi yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada kabak bitkisi, emniyetli kalmaya, rahatlamaya, ulaşılan güç sahibi olmaya, planların hayata geçeceğine, yüksek ticari kazançlara, külfetsiz kazanılan rızka, maddi külfeti olan kimseden uzaklaşmaya, istenilen bir geleceğe, ilişkisinin iyi gittiğine, huzurlu bir hayatı olacağına, getirili uğraşlara gireceğine yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak fena niyetli bir insan tarafından zarar görmeye, hilekar insana, saklanansırların ortaya çıkmasına, rahatının kaçacağına, sağlığın kötüleşeceğine işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan alimler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zahmetle özlediği nimete, yardım alarak hak ettiği rahata, zorlukların ardından elde ettiği itibara, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği feraha yorulur.

"Rüyada kabak bitkisi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada kabak bitkisi
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabak bitkisi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.