Rüyada kabak bahçesi

Dursun E.(45) - İstanbul sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün rüyalar sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada kabak bahçesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kabak bahçesi, emniyette kalmaya, arzuların hayata geçeceğine, şöhrete erişmeye, yağmura, maddiyata gelecek bolluğa, bereketli geleceğe, maddi zorluklardan kurtulmaya, büyük mevkiye yükseleceğine, imrenilen güce ermeye, sevince, verilen sözün tutulacağına delalet eder. Kimi zaman da üzülmeye, fukaralığa, rahatının kaçacağına, cahil bir insana, parasal kayba yorulur. Kimi zaman da rüya yorumcuları şöyle derler: Bu sıkıntıya düşerek umduğu daha iyi kazanca, zorlukla istediği güce, bir kişiden yardım isteyerek istediği nimete, zorlukların sonrasında kavuştuğu itibara delalet eder.

"Rüyada kabak bahçesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada kabak bahçesi
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle yorumdan rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara neden olacak yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabak bahçesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.