Rüyada kabak bahçesi görmek

Ayhan Y.(33) - Düzce sordu : "Merhabalar; rüyada kabak bahçesi görmek açıklar mısınız? "

Rüyada kabak bahçesi görmek, sözlerin tutulacağına, memuriyette mertebeye ulaşılacağına, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, yüksek ticari kazançlara, hak edilen kuvvete ulaşmaya, faydalı işler yapacağına, samimi genç kişiye, helal paraya, hayali kurulan bir başarıya, sevineceğine, iyi talihe delalettir. Bazen de sıkıntılı yaşantıya, sağlığın yitirileceğine, kötülük görmeye, fena huylu bir yönetici eliyle fenalık görmeye, mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına yorulur. Bazı durumlarda da rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya sıkıntıya düşerek beklediği müjdeye, zorlukların ardından kavuştuğu beceriye, zorlukların ardından düşlediği yüksek mertebeye, sıkıntılara göğüs gererek gözlediği toplu mala delalettir.

"Rüyada kabak bahçesi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada kabak bahçesi görmek
  • Rüyalar yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyaların yol gösterici olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, mesajlara bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekir.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabak bahçesi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.