Rüyada kabak almak

Cengiz Ç.(27) - Hakkari sordu : "rüyada kabak almak açıklar mısınız? "

Rüyada kabak almak, zahmetsiz elde edilen paraya, alın teriyle kazanılan ziynete, düşkünlükten kurtulmaya, getirili atılımlar yapacağına, refah dolu günlere, sevineceğine, akrabalarla gülmeye, hayırlı evlada, hüner sahibi bir insana, büyük makama yükseleceğine, paranın hayırlı olacağına işarettir. Aynı zamanda yalancı insana, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, hoşnutsuz bir vaziyete gelmeye, iyi hali yitirmeye, değer kaybetmeye delalettir. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle derler: Bu zorlukla birlikte kavuştuğu iyiliğe, zorluklarla mücadele ederek kazandığı temiz kazanca, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği şöhrete , ümitsizlikten sonra gözlediği refaha delalettir.

"Rüyada kabak almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada kabak almak
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sorunlara sebep olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Tahminen bir kişinin hayatının tahmini 3te 1ini, diğer bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir ömrün 25 yılını uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabak almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.