Rüyada kabak aldığını görmek

Elvan M.(22) - İstanbul sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün rüyalar burada bulunabiliyor fakat rüyada kabak aldığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada kabak aldığını görmek, güvenli olmaya, bol berekete, eşiyle iyi geçinmeye, sevinmeye, rızkın bereketli olacağına, devlette makama çıkacağına, yüksek talihe, problemlerden uzak yaşayacağına, iyi bir başarıya, üne ulaşılacağına, iyi geleceğe işaret eder. Olumsuz yorum olarak düşmanlığını göstermeyen akrabaya, ticaret alanında başarısızlığa, sırların ortaya çıkmasına, üzülmeye, iş sebebiyle sıkıntıya delalettir. Farklı düşünen rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya sıkıntıya düşerek ulaştığı başarıya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği büyük güce, uğraşarak hak ettiği ganimete, başarısızlıktan sonra özlediği haysiyete yorulur.

"Rüyada kabak aldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada kabak aldığını görmek
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin adlarını söyler.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabak aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.