Rüyada kabak ağacı görmek

Memiş S.(42) - Balıkesir sordu : "rüyada kabak ağacı görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada kabak ağacı görmek, faydalı uğraşlar yapacağına, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, ticari kazancı yüksek yatırım gerçekleştireceğine, kazanılan nimete, tez zamanda öğrenilecek iyi havadise, servete, mutluluğa ermeye, zahmetsiz elde edilen ziynete, vefakar eşe, paranın bereketli olmasına, problemlerden arınmış olacağına işaret eder. Ayrıca ticaret nedeniyle üzüntüye, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, sevimsiz bir vaziyete düşmeye, kaprisli bir tanıdığa, mutsuzluktan kurtulamamaya yorulmaktadır. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında elde ettiği daha iyi kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu mala, cefa çekerek hak edilen mala, meşakkatle kavuştuğu haysiyete işarettir.

"Rüyada kabak ağacı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı hakkında bilmedikleriniz

rüyada kabak ağacı görmek
  • Kobay hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Yaklaşık olarak her gece birkaç saat rüya görülür.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz insanların isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabak ağacı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.