Rüyada kabağı görmek

Irem A.(33) - Bursa sordu : "Hayırlı sabahlar. Sayfalarınızı kısa bir süredir ilgiyle inceliyorum. rüyada kabağı görmek açıklar mısınız? "

Rüyada kabağı görmek, yararlı uğraşlar yapacağına, sevinmeye, alın teriyle kazanılan nimete, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, gelire gelecek artışa, duygusal yükü bulunan birinden kendini kurtarmaya, taleplerin yerine geleceğine, istenilen bir mutluluğa, mutluluk dolu yarınlara, yeminin yerine getirileceğine, karlı yatırımlar gerçekleştireceğine işarettir. Kimi zaman da korkuya başına gelmesine, karışık bir durumla yüzleşileceğine, sırların ortaya çıkacağına, cahil bir kimseye, hoşnutsuz bir vaziyete gelmeye delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu zafere, çektiği zorlukların meyvesini alarak düşlediği beceriye, sıkıntı sonrasında gözlediği mülke, zamanla elde ettiği huzura delalettir.

"Rüyada kabağı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada kabağı görmek
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler gibi pek çok faktör konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabağı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.