Rüyada kabadayı

Mehmet P.(23) - Aydın sordu : "Evvelsi gece size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada kabadayı yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kabadayı, arzuların yerine geleceğine, emniyetli hissetmeye, huzura kavuşmaya, istenilen bir birlikteliğe, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya, varlıklı insana, ettiği yeminini tutmaya, mutluluğa kavuşmaya, paranın hayırlı olmasına, bol berekete, sevdikleriyle birlikte gülmeye delalettir. Bir diğer yoruma göre de sağlığın tehlike altında olduğuna, can sıkıcı bir hale gelmeye, parasal sıkıntıya, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukla birlikte hasret duyduğu daha iyi kazanca, uğraşarak kavuştuğu büyük güce, hatalarının ardından hasret duyduğu rahatlığa, zorlukların ardından kavuştuğu güce yorulur.

"Rüyada kabadayı" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada kabadayı
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler gibi pek çok parametre ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabadayı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.