Rüyada kabadayı olmak

Yaşam B.(39) - Antalya sordu : "Dün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada kabadayı olmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kabadayı olmak, aşk hayatının iyi olacağına, isteklerin hayata geçeceğine, mal varlığına gelecek bolluğa, büyük makama gelineceğine, kısa sürede duyulacak müjdeli havadise, aşk hayatında muvaffakiyete, üne kavuşmaya, sıkıntı çekmeden elde edilen mala, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, kazanılan ganimete, sevince erişileceğine delalet eder. Kimi zaman da kötülükten emin olmaya, rahatı kaybetmeye, parasal probleme, sağlığın tehlike altında olduğuna, ticaret alanında zarara işaret eder. Kimi zaman da rüya alimleri şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorlukların ardından kazandığı servete, sıkıntıyla hayalini kurduğu şerefe, uzun süren çabaların sonunda düşlediği şöhrete , zorlukların ardından hasret duyduğu nimete yorulur.

"Rüyada kabadayı olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabiri ile ilgili bilinmeyenler

rüyada kabadayı olmak
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen garip durumlardır
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, göstergelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabadayı olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.