Rüyada kabadayı olduğunu görmek

Recep Ö.(25) - Adana sordu : "Aradığım neredeyse tüm yorumlar burada bulunuyor fakat rüyada kabadayı olduğunu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada kabadayı olduğunu görmek, kısa zamanda alınacak memnun edici haber almaya, getirili uğraşlara gireceğine, verdiği sözüne sadık olacağına, sevince ermeye, beceri sahibi bir kişiye, mutluluk dolu günlere, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, mutluluğu bulmaya, sorunlardan uzak olacağına, rahatlığa, isteklerin yerine geleceğine yorulmaktadır. Ayrıca fena niyetli kimse eliyle fenalık görmeye, kedere düşmeye, sağlığın bozulacağına, fakirliğe, düşmanlık görmeye işaret eder. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak istediği iyiliğe, mağlubiyetten sonra kavuştuğu beceriye, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu rahata, sıkıntılarının sonunda özlediği yüksek mertebeye yorulur.

"Rüyada kabadayı olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada kabadayı olduğunu görmek
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de kapalı olarak gelecekte haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabadayı olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.