Rüyada kaba su doldurmak

Yusuf M.(29) - İstanbul sordu : "rüyada kaba su doldurmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kaba su doldurmak, mutluluğa, dingin bir hayat sürdüreceğine, yüksek ticari kazançlara, duygusal hayatın iyi gittiğine, varlıklı insana, sosyal yaşamda huzura, helal zenginliğe, hayali kurulan bir birlikteliğe, şana erişileceğine, düşkünlükten kurtulmaya, sağlığa delalettir. Bunlarla birlikte üzüntüden kurtulamamaya, düşmanlığını saklayan insana, üzüntü verecek problemle yüzleşileceğine, maddi zorluğa, değer düşmesine delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar dediler ki: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda hak edilen ticari kazanca, zorlukla birlikte hasret duyduğu mülke, zorlukların sonrasında hak ettiği ganimete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu daha çok kazanca işaret eder.

"Rüyada kaba su doldurmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumu hakkında merak ettikleriniz

rüyada kaba su doldurmak
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaba su doldurmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.