Rüyada kaba kuvvet

Asker T.(28) - Konya sordu : "rüyada kaba kuvvet açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kaba kuvvet, cömert yabancıya, duygusal hayatın iyi gittiğine, kazançlı günlere, sevince kavuşmaya, taleplerin hayata geçeceğine, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre, bol gelire, gönül ilişkilerinde tatmine, paraya gelecek artışa, yeminin tutulacağına, iyi bir geleceğe işaret eder. Olumsuz anlamda üzüntüden sıyrılamamaya, cimri bir akrabaya, sevimsiz hale gelmeye, üzücü bir problemle yüzleşileceğine, üzüntü duymaya delalet eder. Bazen de çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya bir kişiden yardım isteyerek umduğu başarıya, zahmetlerinin meyvesini alarak gözlediği ticari kazanca, sıkıntı çekerek özlediği saygınlığa, zorlukla birlikte hak ettiği şerefe işarettir.

"Rüyada kaba kuvvet" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın taşıdığı mesajlar ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada kaba kuvvet
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, göstergelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Ortalama bir insan ömrünün tahminen 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini 75 yıllık bir yaşamın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Ortalama olarak bir gecede iki saate yakın rüya görülür.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaba kuvvet" yazısı izinsiz kopyalanamaz.