Rüyada kaba inşaat

Vahen T.(23) - Samsun sordu : "Rüya tabirlerinizi bir kaç yıldır dikkatle inceliyorum. rüyada kaba inşaat yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada kaba inşaat, yetenek sahibi bir kişiye, kolay kazanılan paraya, güvende yaşamaya, işte mevkiye gelineceğine, kazançlı geleceğe, sağlıklı hayata, sevdikleriyle birlikte yaşamaya, sorunlardan arınmış kalacağına, bonkör insana, sevince ermeye, hayırlı dosta delalet eder. Bazen de fenalık görmeye, parasal zorluğa, üzücü bir olayla yüzyüze gelineceğine, sırların ortaya dökülmesine, fakirliğe delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Görülen rüya cefa ile birlikte elde ettiği başarıya, verdiği uğraşların sonunda özlediği paraya, zorlukların sonrasında istediği beceriye, bir kişiden yardım isteyerek ulaştığı kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada kaba inşaat" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada kaba inşaat
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle sonuç olarak rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel problemlere sebep olabilecek yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen garip hallerdir
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaba inşaat" yazısı izinsiz kopyalanamaz.