Rüyada kaba inşaat görmek

Nesimi N.(44) - Erzincan sordu : "rüyada kaba inşaat görmek açıklar mısınız? "

Rüyada kaba inşaat görmek, üne ulaşmaya, finansal külfeti olan tanıdığından uzak durmaya, rahata, hak edilen kuvvet sahibi olmaya, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, iyi talihe, arzuların hayata geçeceğine, bir kaç hafta içinde duyulacak memnun edici değişimlere, güzel işlere, sevince kavuşmaya, varlıklı kadına delalettir. Bazen de ticaret alanında kayba, kederden kurtulamamaya, sıhhatin bozulacağına, sevimsiz vaziyete düşmeye, kıymet kaybetmeye yorulur. Bazen de rüya uzmanları şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek düşlediği berekete, sıkıntıya düşerek elde ettiği toplu paraya, sıkıntıları aşarak özlediği toplu mala, verdiği uğraşların sonunda ulaştığı iyi bir geleceğe delalet eder.

"Rüyada kaba inşaat görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada kaba inşaat görmek
  • Rüya yorumcusu, mutlaka yorumdan rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal problemlere yol açacak değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaba inşaat görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.