Rüyada kaba et görmek

Orhan G.(42) - Ankara sordu : "Geçen gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada kaba et görmek açıklar mısınız? "

Rüyada kaba et görmek, yüksek kısmete, bir kaç gün içinde duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, huzur bulmaya, alın teriyle elde edilen ganimete, şöhrete sahip olmaya, mal varlığına gelecek berekete, hayali kurulan bir geleceğe, salih dosta, refah dolu zamanlara, mutluluğa ermeye, kazancın kazançlı olmasına delalet eder. Bunlarla birlikte sıkıntılı yaşantıya, iş nedeniyle üzüntüye, yoksulluğa, kötü niyetli amir tarafından zarar görmeye, huzuru yitirmeye delalet eder. Farklı bir açıdan bakan çağdaş ulemalar şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zamanla kazandığı mülke, meşakkatle ümit ettiği hünere, cefa çektikten sonra beklediği zenginliğe, kaybettikten sonra istediği beceriye işaret eder.

"Rüyada kaba et görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması hakkında en çok merak edilenler

rüyada kaba et görmek
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Bazen açık olarak kimi zaman da üstü kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Bilmediğimiz illerin, tanımadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Uyandıktan on dk. geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya yorumunun mesaj verici olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, emarelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz surat yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaba et görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.