Rüyada kab

Hacim H.(39) - Kocaeli sordu : "Bir gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada kab yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kab, mutluluğa ermeye, vefalı eşe, aydınlık geleceğe, servete, fakirlikten kurtulmaya, problemlerden arınmış yaşayacağına, arkadaşlarıyla iyi geçinmeye, gelire gelecek berekete, tatlı dilli genç kişiye, yakında öğrenilecek memnun edici değişimlere, şöhrete erişmeye delalet eder. Kimi zaman da mutsuzluktan kurtulamamaya, çözümü karmaşık bir sorunla yüzyüze gelineceğine, ticari başarısızlığa, fena huylu bir yabancı tarafından zarar görmeye, sıkıntılı hayata işaret eder. Bazı rüya tabircileri şöyle derler: Görülen rüya uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı temiz rızka, sıkıntılarının sonunda beklediği berekete, umudunu kestikten sonra istediği zenginliğe, zahmet çekerek özlediği daha sağlıklı bir hayata delalettir.

"Rüyada kab" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı konusunda en çok merak edilenler

rüyada kab
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da değerlendirilir
  • Yaklaşık bir insan yaşamının ortalama 3te 1ini, başka bir yorumla yaklaşık yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada kab" yazısı izinsiz kopyalanamaz.