Rüyada kaan ismi görmek

Hülya L.(25) - İstanbul sordu : "rüyada kaan ismi görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kaan ismi görmek, mülke gelecek fazlalığa, güzel işler yapacağına, bir kaç hafta içinde alınacak iyi haber duymaya, zahmetsiz kazanılan rızka, salih çocuğa, anlayışlı yaşlı kadına, ikili ilişkilerde tatmine, dingin bir hayatı olacağına, sağlığa, güvende hissetmeye, hatrı sayılır güce ermeye işaret eder. Olumsuz anlamda merhametsiz bir düşmana, sırların ortaya döküleceğine, üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına, korkuya gerçekleşmesine, içinden çıkılması zor bir sorunla karşılaşılacağına yorulur. Bazen de çağdaş ulemalar derler ki: Bu rüya sıkıntıya düşerek ulaştığı paraya, yenilgiden sonra kavuştuğu mala, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak elde ettiği toplu paraya, uzun süren çabaların sonunda elde ettiği sevince yorulur.

"Rüyada kaan ismi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi konusunda bilinmeyenler

rüyada kaan ismi görmek
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşantımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif hislerden baskındır.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaan ismi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.