Rüyada k9 köpek görmek

Yeşım E.(19) - Van sordu : "İki üç gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada k9 köpek görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada k9 köpek görmek, sağlıklı yaşamaya, mutluluğa, dostluklarında muvaffakiyete, servete, vefalı arkadaşa, sevecen genç yabancıya, hayallerin yerine geleceğine, kazancın kazançlı olacağına, şöhrete ulaşılacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan altına, sevenleriyle yaşamaya işarettir. Başka görüşlere göre de düşmanlığını göstermeyen dosta, kaprisli bir tanıdığa, üzüntüden sıyrılamamaya, saklanansırların meydana döküleceğine, karışık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine delalet eder. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu toplu mala, sıkıntıya düşerek istediği zafere, uğraş vererek hak edilen kazanca, kaybettikten sonra ulaştığı büyük güce delalet eder.

"Rüyada k9 köpek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi konusunda merak ettikleriniz

rüyada k9 köpek görmek
  • Denek hayvanları üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi bir çok etken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Uykuda en sık hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada k9 köpek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.