Rüyada k9 köpeği görmek

Metin Y.(41) - Şanlıurfa sordu : "Fikrimce hazırlanmış en detaylı rüya tabiri sitesi burası. rüyada k9 köpeği görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada k9 köpeği görmek, cömert yabancıya, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, kazanca gelecek artışa, faydalı uğraşlara gireceğine, feraha, aşk hayatında muvaffakiyete, rızkın bereketli olmasına, iyi bir mutluluğa, hak edilmiş paraya, hayırlı akrabaya, mutluluğa ermeye delalettir. Kimi zaman da üzüntü verecek sorunla yüzleşileceğine, zorluğa düşmeye, ticari sorunlara, düşmanlığını göstermeyen düşmana, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına işarettir. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya kaybettikten sonra hak ettiği huzura, ümitsizlikten sonra elde ettiği nimete, zorluklarla mücadele ederek kazandığı daha sağlıklı bir hayata, uğraşarak hayalini kurduğu refaha yorulmaktadır.

"Rüyada k9 köpeği görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada k9 köpeği görmek
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok parametre üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra %90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada k9 köpeği görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.