Rüyada k harfini görmek

Erkan V.(25) - Kahramanmaraş sordu : "Merhaba; rüyada k harfini görmek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada k harfini görmek, devlette mevkiye yükseleceğine, hayırlı uğraşlara gireceğine, hayırlı dosta, duygusal hayatın iyi gittiğine, üne ulaşmaya, sağlıklı hayata, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, sözlerin yerine getirileceğine, mutlu olmaya, planların yerine geleceğine, kolay elde edilen paraya işaret eder. Ayrıca kötü niyetli bir akrabaya, sıhhatin kötüleşeceğine, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, üzüntü verecek problemle yüzleşileceğine, maddi zorluğa işaret eder. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Bu rüya yenilgiden sonra kazandığı daha iyi kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği şöhrete , verdiği uğraşların sonunda hak ettiği temiz rızka, sıkıntıları aşarak beklediği huzura işaret eder.

"Rüyada k harfini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri hakkında merak edilenler

rüyada k harfini görmek
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler yaşarlar.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada k harfini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.