Rüyada k harfi

Müjdet M.(23) - Sivas sordu : "rüyada k harfi açıklar mısınız? "

Rüyada k harfi, sevince, şana ulaşmaya, verilen sözün yerine getirileceğine, hayırlı işler yapacağına, vefalı akrabaya, dostluklarında tatmine, bol kazanca, becerikli bir kişiye, karlı atılımlar içinde bulunacağına, emniyetli yaşamaya, tez zamanda alınacak müjdeli gelişmelere delalettir. Başka görüşlere göre de sefalete, fesat bir kişiye, zulüm görülmesine, fenalığını saklayan yöneticiye, üzüntüden sıyrılamamaya işarettir. Kimi alimler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak ümit ettiği şöhrete , kaybettikten sonra elde ettiği toplu mala, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği nimete, cefa çekerek ümit ettiği ticari kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada k harfi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada k harfi
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumunun mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Yaklaşık bir insanın ömrünün tahminen 3te 1ini, diğer bir yorumla ortalama 75 senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada k harfi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.