Rüyada k görmek

Tuğbar O.(32) - Antalya sordu : "rüyada k görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada k görmek, planların hayata geçeceğine, sevince kavuşulacağına, hoşgörülü yaşlı yabancıya, alın teriyle kazanılan nimete, işte makama geleceğine, duygusal hayatın iyi olacağına, hayırlı işler gerçekleştireceğine, kazanca gelecek artışa, sıkıntı çekmeden elde edilen paraya, mutluluk dolu günlere, gelirin bereketli olmasına yorulur. Aynı zamanda düşmanlıktan emin olunacağına, çözümü zor bir sorunla yüzleşileceğine, iş kaynaklı üzüntüye, yalancı bir akrabaya, kötülük görmeye delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular şöyle dediler ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek hayalini kurduğu paraya, meşakkatle gözlediği şana, sıkıntı sonrasında istediği müjdeye, zahmet çekerek hak ettiği başarıya işarettir.

"Rüyada k görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada k görmek
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya denilen şey, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
  • Uyandıktan beş dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya yorumlarının rehber olduğu kesinlikle hatırlanmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Ortalama bir insan hayatının tahmini üçte birini, başka bir yorumla yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve maneviyatı hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada k görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.