Rüyada japon

Adem F.(28) - İstanbul sordu : "Selam, rüyada japon yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada japon, güzel kısmete, karlı girişimler yapacağına, emniyette hissetmeye, ferahlamaya, sosyal yaşamda mutluluğa, görgülü orta yaşlı insana, mutluluğu bulmaya, problemlerden arınmış olacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, bonkör adama, tertemiz ziynete yorulmaktadır. Bazen de huzuru yitirmeye, ticaret sebebiyle üzüntüye, sıkıntıya yaşama, hilekar insana, maddi kayba işarettir. Farklı düşünen alimler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra istediği zafere, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu güce, zorluklara göğüs gererek ulaştığı daha iyi kazanca, umudunu kestikten sonra umduğu daha çok kazanca delalettir.

"Rüyada japon" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada japon
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Tanımadığımız ülkelerin, bilmediğimiz insanların isimlerini bildirir.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen suratlar hayatımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada japon" yazısı izinsiz kopyalanamaz.