Rüyada japon kadın

Gamze R.(45) - İzmir sordu : "Rüya tabirlerinizi bir kaç haftadır dikkatlice okuyorum. rüyada japon kadın yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada japon kadın, aydınlık zamanlara, sözlerin tutulacağına, varlıklı kadına, sevince, faydalı işler yapacağına, duygusal hayatın iyi gittiğine, dostluklarında mutluluğa, duygusal yükü olan dosttan kendini kurtarmaya, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici habere, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, iyi bir kazanca yorulur. Başka görüşlere göre de yalancı insana, kötülük görmeye, çözümü zor bir durumla yüzyüze gelineceğine, sıhhatin tehlike altında olduğuna, sıkıntıya hayata işaret eder. Bazen de alimler şöyle dediler ki: Görülen rüya cefa çekerek kazandığı ferahlığa, zorlukla hak ettiği daha iyi bir hayata, çektiği zorlukların sonunda kazandığı onura, yenilgiden sonra elde ettiği mülke işarettir.

"Rüyada japon kadın" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile ilgili merak edilenler

rüyada japon kadın
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Rüya, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz ömrümüz boyunca binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyanın tabirini bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada japon kadın" yazısı izinsiz kopyalanamaz.