Rüyada japon insanlar görmek

Mehmet E.(44) - İzmir sordu : "rüyada japon insanlar görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada japon insanlar görmek, merhametli arkadaşa, hayallerin yerine geleceğine, becerili bir kişiye, servete, imrenilen bir başarıya, uzun ömre, bir kaç gün içinde duyulacak sevindirici havadis öğrenmeye, güzel talihe, mutluluğa ermeye, faydalı işler gerçekleştireceğine, parasal yükü bulunan tanımadığı birinden kendini kurtarmaya işarettir. Ayrıca sıkıntılı yaşama, sıhhatin bozulacağına, hilekar bir yöneticiye, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, korkulanın başına gelmesine delalettir. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Bu zorluklara göğüs gererek umduğu saygınlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği huzura, hatalarının ardından elde ettiği iyi bir geleceğe, çektiği zorlukların sonunda hasret duyduğu kazanca delalettir.

"Rüyada japon insanlar görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada japon insanlar görmek
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün yaklaşık üçte birini, diğer bir deyişle tahmini yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da değerlendirilir
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada japon insanlar görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.