Rüyada japon görmek

Zinet Ö.(31) - İzmir sordu : "Dün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada japon görmek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada japon görmek, getirili işlere, zengin aile ferdine, sakin bir hayatı olacağına, yakın zamanda öğrenilecek hayırlı havadis öğrenmeye, aşk hayatında muvaffakiyete, merhametli eşe, güler yüzlü genç akrabaya, üne erişileceğine, ferahlığa, mutlu olmaya, verdiği sözü yerine getirmeye işaret eder. Ayrıca cahil bir kimseye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, kötülük görülmesine, karışık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, parasızlığa delalet eder. Bazen de tabirciler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaştığı rahata, sıkıntılara göğüs gererek umduğu ticari kazanca, zahmet çekerek hak ettiği başarıya, sıkıntıya düşerek hasret duyduğu daha iyi kazanca delalettir.

"Rüyada japon görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri konusunda bilmedikleriniz

rüyada japon görmek
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Belirli bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün yaklaşık üçte birini, başka bir tabirle tahmini yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada japon görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.