Rüyada japon erkek

Metin H.(37) - Bursa sordu : "rüyada japon erkek açıklar mısınız? "

Rüyada japon erkek, düşkünlükten feraha çıkmaya, içten davranan orta yaşlı adama, istenilen bir geleceğe, dingin bir hayat sürdüreceğine, iyi uğraşlara, yakın zamanda öğrenilecek memnun edici gelişmelere, birikmiş servete, büyük makama geleceğine, sosyal yaşamda muvaffakiyete, sevdikleriyle sohbete, faydalı işler ile meşgul olacağına işarettir. Kimi zaman da hilekar bir kimseye, huzurunun bozulacağına, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, sevimsiz vaziyete gelmeye, kötü huylu yabancı tarafından fenalık görmeye yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle dediler ki: Bu rüya mağlubiyetten sonra hasret duyduğu huzura, zorlukların ardından kazandığı mevkiye, cefa çekerek hak edilen nimete, zorlukların sonrasında kavuştuğu beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada japon erkek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada japon erkek
  • Beynimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşantımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşamımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz yerlerin, yabancı kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle yorumdan rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sorunlara sebep olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada japon erkek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.