Rüyada japon çocuğu görmek

Metin Ö.(23) - Bingöl sordu : "Bence yazılmış en geniş rüya internet sitesi sizinki. rüyada japon çocuğu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada japon çocuğu görmek, karlı yatırım içinde bulunacağına, huzurlu yaşayacağına, hünerli bir kişiye, güvenli yaşamaya, bonkör insana, refaha kavuşmaya, sözüne sadık kalınacağına, istenilen bir kazanca, faydalı işler yapacağına, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, tez zamanda duyulacak müjdeli gelişmelere işarettir. Başka görüşlere göre de maddi zorluğa, fakirliğe, mutsuz edici bir problemle yüzyüze gelineceğine, değer yitirmeye, huzurunun bozulacağına işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu sıkıntılarının sonunda hayalini kurduğu toplu mala, cefa ile birlikte düşlediği az olan kazancının artacağına, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği feraha, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği ticari kazanca delalet eder.

"Rüyada japon çocuğu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada japon çocuğu görmek
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Uykuda en sık yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada japon çocuğu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.