Rüyada japon bebek görmek

Erkan İ.(43) - Kocaeli sordu : "rüyada japon bebek görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada japon bebek görmek, kısa zamanda alınacak sevindirici habere, paranın hayırlı olmasına, eşiyle gülmeye, dostluklarında huzura, vefalı evlada, mutlu günlere, becerili bir insana, faydalı işlere, tertemiz nimete, tatlı dilli orta yaşlı kadına, zengin tanıdığa işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da mutsuz edici bir olayla yüzleşileceğine, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, ticari başarısızlığa, iş kaynaklı huzursuzluğa, üzüntü duymaya yorulur. Kimi zaman da tabirciler derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında elde ettiği galibiyete, zorlanarak hak ettiği kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği zafere, sıkıntı çekerek beklediği güce delalettir.

"Rüyada japon bebek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi hakkında bilinmeyenler

rüyada japon bebek görmek
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz yaşamımız boyunca binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada japon bebek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.