Rüyada japon balıkları görmek

Leyla G.(33) - İzmir sordu : "Bulamadığım nerdeyse tüm tabirler sitenizde bulunuyor ancak rüyada japon balıkları görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada japon balıkları görmek, büyük mevkiye çıkacağına, anlayışlı orta yaşlı kimseye, aşk hayatının iyi olacağına, varlıklı memura, kazanılan nimete, malın verimli olmasına, büyük güce, akrabalarla birlikte gülmeye, beklentilerin gerçekleşeceğine, sıkıntı çekmeden kazanılan rızka, mutluluğa işaret eder. Bir diğer yoruma göre de mutsuz edici bir sorunla yüzleşileceğine, zora düşmeye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, parasal probleme, ticaret alanında sıkıntıya delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle derler ki: Bu zahmet çekerek beklediği servete, sıkıntıya düşerek kavuştuğu ferahlığa, zorlukla birlikte ulaştığı beceriye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği az olan kazancının artacağına yorulur.

"Rüyada japon balıkları görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada japon balıkları görmek
  • Ortalama bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Bilmediğimiz illerin, bilmediğimiz insanların adlarını bildirir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada japon balıkları görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.