Rüyada japon balığı

Süleyman C.(35) - Aydın sordu : "Paylaştıklarınızı birkaç haftadır beğenerek inceliyorum. rüyada japon balığı yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada japon balığı, kısa sürede öğrenilecek mutlu edici gelişmelere, alın teriyle elde edilen nimete, ulaşılan güç sahibi olmaya, tatlı dilli orta yaşlı tanıdığa, sağlıklı hayata, getirili iş gerçekleştireceğine, emniyette hissetmeye, hünerli bir kişiye, sevince ermeye, isteklerin hayata geçeceğine, problemlerden uzak yaşayacağına delalet eder. Nadiren de ticaret alanında sorunlara, saklanansırların açığa dökülmesine, maddi zarara, fenalığını gizleyen kimseye, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya yorulmaktadır. Bazı durumlar için de rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Bu zahmet çekerek kavuştuğu feraha, yardım alarak hasret duyduğu mülke, zorlukla umduğu başarıya, zorlukla kavuştuğu az olan kazancının artacağına yorulur.

"Rüyada japon balığı" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları konusunda bilinmeyenler

rüyada japon balığı
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Denek hayvanları üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler olumlu hislerden baskındır.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada japon balığı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.