Rüyada japon askeri görmek

Emine O.(32) - İstanbul sordu : "hayırlı günler, rüyada japon askeri görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada japon askeri görmek, alın teriyle kazanılan paraya, hayırlı uğraşlar yapacağına, sevdikleriyle birlikte gülmeye, dostluklarında feraha, verilen sözün tutulacağına, arzuların hayata geçeceğine, beceri sahibi bir kişiye, duygusal hayatın iyi olacağına, ferahlığa, kolay kazanılan ganimete, gelirin bereketli olmasına yorulur. Bir diğer yoruma göre de ticari sıkıntıya, çözümü karmaşık bir durumla yüzleşileceğine, ferahının bozulacağına, fena huylu insan tarafından zarar görmeye, rahatı yitirmeye işaret eder. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek hak edilen temiz rızka, mağlubiyetten sonra elde ettiği ticari kazanca, zorlanarak hak edilen başarıya, zorlukla birlikte kavuştuğu mülke işarettir.

"Rüyada japon askeri görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada japon askeri görmek
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya, geniş ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada japon askeri görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.