Rüyada jandarmayla konuşmak

Selahi M.(22) - İstanbul sordu : "rüyada jandarmayla konuşmak yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada jandarmayla konuşmak, aşk hayatında feraha, kendisini sevenlerle muhabbete, vefakar arkadaşa, güzel kısmete, sıcakkanlı orta yaşlı yabancıya, sevince erişileceğine, hayallerin gerçekleşeceğine, getirili atılım yapacağına, hayırlı uğraşlara, kazançlı günlere, sözlerin tutulacağına işarettir. Olumsuz anlamda sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, korkuya başına gelmesine, ticari zarara, sevimsiz hale düşmeye, zarar görmeye işarettir. Farklı düşünen ulemalar dediler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı varlığa, ümitsizlikten sonra ulaştığı büyük güce, sıkıntı çekerek elde ettiği mutluluğa, yenilgiden sonra beklediği saygınlığa işarettir.

"Rüyada jandarmayla konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada jandarmayla konuşmak
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Yaklaşık bir bireyin yaşamının tahminen üçte birini, farklı bir deyişle tahminen yetmişbeş senelik bir ömrün 25 yılını uykuda geçirir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarmayla konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.