Rüyada jandarmaya yakalanmak

Kemal O.(31) - İstanbul sordu : "rüyada jandarmaya yakalanmak yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada jandarmaya yakalanmak, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, sağlıklı yaşamaya, tez zamanda öğrenilecek iyi haber almaya, getirili atılımlar gerçekleştireceğine, hayali kurulan bir ilişkiye, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, aydınlık günlere, zahmetsiz kazanılan altına, eşiyle refah içinde geçecek ömre, şöhrete kavuşulacağına, alın teriyle kazanılan nimete delalet eder. Başka görüşlere göre de sıkıntılı hayata, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, muhtaç duruma düşmeye, maddi kayba, ticari sorunlara delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar dediler ki: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek istediği iyiliğe, sıkıntıyla kazandığı daha iyi bir hayata, cefa ile birlikte ümit ettiği nimete, çektiği zorlukların sonunda özlediği onura delalet eder.

"Rüyada jandarmaya yakalanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada jandarmaya yakalanmak
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Yaklaşık olarak her gece bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarmaya yakalanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.