Rüyada jandarmalar görmek

Recep T.(29) - Bolu sordu : "Fikrimce yapılmış en güvenilir rüya tabirleri web sitesi ruyadanegormek. Gördüğüm neredeyse tüm rüyalar burada yer buluyor ama rüyada jandarmalar görmek açıklar mısınız? "

Rüyada jandarmalar görmek, getirili iş yapacağına, yüksek kısmete, refah dolu geleceğe, ferahlığa, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, isteklerin yerine geleceğine, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, becerikli bir kişiye, vefalı akrabaya, kolay elde edilen mülke, alın teriyle kazanılan ganimete delalettir. Ender olarak da ticaret alanında zarara, çözümü karmaşık bir olayla yüzyüze gelineceğine, korktuğu şeyden emin olunacağına, merhametsiz bir kişiye, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular dediler ki: Bu rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak beklediği şöhrete , zorlukla umduğu rahata, umudunu kestikten sonra hak ettiği hayra, uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği ticari kazanca işaret eder.

"Rüyada jandarmalar görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada jandarmalar görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok parametre ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşantımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Bazı zaman açıkça kimi zaman da kapalı biçimde geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarmalar görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.