Rüyada jandarmadan yardım istemek

Metin D.(42) - Kütahya sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün rüyalar sitenizde bulunuyor ancak rüyada jandarmadan yardım istemek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada jandarmadan yardım istemek, beklentilerin hayata geçeceğine, istenilen bir başarıya, rızkın hayırlı olacağına, yüksek makama çıkılacağına, arzu edilen kuvvete ulaşmaya, zorluk çekmeden elde edilen ziynete, ferahlamaya, dünyalığa gelecek berekete, gönül ilişkilerinde mutluluğa, alın teriyle kazanılan zenginliğe, sevenleriyle iyi geçinmeye işaret eder. Aynı zamanda istenmeyen bir problemle yüzyüze gelineceğine, yalancı yöneticiye, sağlığın bozulacağına, sıkıntıya yaşantıya, parasal kayba işarettir. Bazı yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu sıkıntıya düşerek düşlediği ferahlığa, verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu mevkiye, sıkıntıları aşarak kazandığı ticari kazanca, cefa çekerek özlediği ticari kazanca delalet eder.

"Rüyada jandarmadan yardım istemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada jandarmadan yardım istemek
  • Rüya tabirinin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarmadan yardım istemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.