Rüyada jandarmadan kaçmak

Mahmut Y.(33) - İstanbul sordu : "rüyada jandarmadan kaçmak yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada jandarmadan kaçmak, gıpta ile bakılan kuvvete ermeye, aydınlık zamanlara, hayırlı uğraşlar yapacağına, mala gelecek fazlalığa, şana sahip olunacağına, becerili bir insana, yakın zamanda duyulacak hayırlı habere, istenilen bir ilişkiye, hayallerin gerçekleşeceğine, yüksek makama ulaşılacağına, yeminine sadık kalacağına delalettir. Olumsuz yorum olarak fenalık görülmesine, ferahının bozulacağına, iş kaynaklı huzursuzluğa, sırların meydana çıkmasına, çözümü karmaşık bir problemle karşılaşılacağına işarettir. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle derler ki: Bu hatalarının ardından özlediği itibara, sıkıntıya düşerek umduğu iyi bir geleceğe, kaybettikten sonra kavuştuğu zafere, çektiği zorlukların meyvesini alarak düşlediği daha çok kazanca delalettir.

"Rüyada jandarmadan kaçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada jandarmadan kaçmak
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Ortalama bir insan hayatının tahmini üçte birini, başka bir yorumla ortalama yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da dolaylı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarmadan kaçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.