Rüyada jandarma

İsa I.(21) - Gaziantep sordu : "Bugün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada jandarma açıklayabilir misiniz? "

Rüyada jandarma, önemli kuvvete, hayırlı işler gerçekleştireceğine, ilişkisinin iyi gittiğine, sıcakkanlı yaşlı kadına, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, iyi gelire, memuriyette mertebeye ulaşılacağına, getirili yatırımlar içinde bulunacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan paraya, bonkör amire, maddi külfeti bulunan tanımadığı birinden yakasını kurtarmaya işaret eder. Bunlarla birlikte ticari sıkıntıya, maddi kayba, düşmanlığını göstermeyen yabancıya, sıkıntıya yaşantıya, hilekar bir düşmana delalet eder. Kimi zaman da yorumcular şöyle dediler ki: Görülen rüya sıkıntılarının sonunda özlediği saygınlığa, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu varlığa, zorluklara göğüs gererek düşlediği temiz rızka, zorlukla hayalini kurduğu iyi bir geleceğe delalet eder.

"Rüyada jandarma" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada jandarma
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra rüyamızın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. pek çok etken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarma" yazısı izinsiz kopyalanamaz.