Rüyada jandarma tarafından tutuklanmak

Köklen L.(45) - Ankara sordu : "rüyada jandarma tarafından tutuklanmak açıklar mısınız? "

Rüyada jandarma tarafından tutuklanmak, elinden her iş gelen bir insana, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, huzura kavuşmaya, vefalı evlada, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, güler yüzlü yaşlı tanıdığa, paranın kazançlı olmasına, duygusal yükü bulunan kişiden uzak durulacağına, şöhrete sahip olunacağına, eli açık tanıdığa, ulaşılan güce işaret eder. Bazen de ticari sıkıntıya, dara düşmeye, üzüntü duymaya, parasızlığa, saklanansırların ortaya dökülmesine yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular şöyle dediler: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek istediği mala, sıkıntı sonrasında hak edilen daha çok kazanca, yardım alarak hak ettiği şerefe, cefa ile birlikte ümit ettiği nimete yorulur.

"Rüyada jandarma tarafından tutuklanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı konusunda en sık sorulanlar

rüyada jandarma tarafından tutuklanmak
  • Denek hayvanları üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyandıktan beş dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşantımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarma tarafından tutuklanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.