Rüyada jandarma tarafından tutuklanmak görmek

Serdar I.(24) - İzmir sordu : "Merhaba. rüyada jandarma tarafından tutuklanmak görmek açıklar mısınız? "

Rüyada jandarma tarafından tutuklanmak görmek, sevineceğine, iyi işlere, sağlıklı hayata, hayali kurulan bir birlikteliğe, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı habere, maddiyata gelecek fazlalığa, parasal külfeti bulunan tanıdığından uzak durulacağına, bol şansa, alın teriyle elde edilen paraya, hak edilen kuvvet sahibi olmaya, mutlu geleceğe yorulur. Ender olarak da ticaret alanında sorunlara, ferahının bozulacağına, fenalığını gizleyen yöneticiye, mutsuzluktan sıyrılamamaya, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına delalet eder. Bir takım çağdaş ulemalar derler ki: Bu zorlukların ardından gözlediği nimete, uğraşlarının sonunda kazandığı galibiyete, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu mala, ümitsizlikten sonra ulaştığı itibarlı mertebeye işaret eder.

"Rüyada jandarma tarafından tutuklanmak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada jandarma tarafından tutuklanmak görmek
  • Uyandıktan 10 dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz ömrümüz sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, yabancı insanların adlarını söyler.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen belirsiz durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarma tarafından tutuklanmak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.