Rüyada jandarma olmak

Gönül C.(23) - Samsun sordu : "rüyada jandarma olmak açıklar mısınız? "

Rüyada jandarma olmak, hayırlı arkadaşa, işyerinde terfiye, aşk hayatında tatmine, hüner sahibi bir kişiye, ferahlığa, emniyette olmaya, sevinmeye, gelire gelecek bolluğa, ettiği yeminini yerine getireceğine, şana kavuşulacağına, sıcakkanlı genç kişiye delalet eder. Bazen de kötü huylu bir insan eliyle zarar görmeye, zulüm görmeye, sıkıntılı hayata, yalancı düşmana, zora düşmeye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek düşlediği güce, zorlukla birlikte ümit ettiği müjdeye, zorlanarak hak edilen itibarlı mertebeye, zamanla hasret duyduğu nimete yorulmaktadır.

"Rüyada jandarma olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada jandarma olmak
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, ipuçlarına bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada jandarma olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.